O mne

o mneVitajte na mojom novom blogu. Volám sa Peter a pochádzam z Nového Mesta nad Váhom. Mám 22 rokov a študujem dizajn na vysokej škole v Bratislave. Už od detstva dávam rád moje myšlienky na papier, čo bolo hlavným dôvodom vzniku tohto blogu. Budem sa snažiť pridávať články ohľadom  domácnosti, či financí.

Články budú pridávane pravidelne, aspoň jeden krát do mesiaca. Veľmi rád ocením každý Váš komentár alebo kritiku. S písaním veľké skúsenosti nemám, no som si vedomý, že časom budú články naberať na kvalite a budú sa tešiť odozve z okolia.

Na strednej škole som pôsobil ako redaktor školského časopisu, tak určité základy mám. Písali sme však články na úplne iné témy.

Po škole sa chcem venovať dizajnu a poradenstvu, ako môžeme bývať moderne a lacno za lacný peniaz. Množstvo ľudí je názoru, že na to, aby človek býval v luxuse potrebuje minúť veľa peňazí. V dnešnej dobe to už neplatí. Na trhu je obrovský výber, a niektoré nadčasové kúsky do domácnosti sa dajú kúpiť skoro zadarmo. Viac v mojich článkoch.

Pekný deň, Peter