Skrill je poskytovateľ platieb, ktorý vám umožňuje bezpečne platiť za produkty prostredníctvom online platieb. Skrill môžete použiť na platbu kreditnou kartou, debetnou kartou, bankovým prevodom alebo prostredníctvom účtu Skrill eWallet.

Služby Skrill

Skrill funguje celosvetovo a je to spoločnosť, ktorá umožňuje uskutočňovať transakcie a prevádzať peniaze ako platby online.Spoločnosť Skrill začínala ako platobná brána elektronického obchodu so špecializáciou na hazardné hry a online kasína, ale teraz rozšírila svoje služby o službu online, ktorá vám umožňuje posielať peniaze do celého sveta, ako Skrill Money Transfer. V kasínach online je veľmi obľúbenou možnosťou platieb pre všetkých hráčov.Otvorenie účtu v spoločnosti Skrill vám umožní prístup k tejto službe, ako aj k peňaženke Skrill. Prevod peňazí Skrill je rýchly a jednoduchý vďaka veľmi atraktívnym cenám, výmenným kurzom a poplatkom.

Ako táto služba funguje a čo je na nej užitočné?

Peniaze môžete posielať do zahraničia prostredníctvom prevodu peňazí Skrill a platby financovať kreditnou kartou, debetnou kartou, alebo bankovým prevodom, v závislosti od toho, kde sa nachádzate a aké meny používate. Mnohým toto uľahčuje ich finančné transakcie. Príjemca sa môže rozhodnúť prijímať prostriedky priamo na svoj bankový účet, hoci pre malý počet krajín je prijímanie peňazí do mobilnej peňaženky tiež určitou možnosťou.

Ako môžem previesť peniaze prostredníctvom Skrillu?

Ak chcete prijímať peniaze prostredníctvom spoločnosti Skrill pomocou vášho formulára, potrebujete iba váš účet Skrill, ktorý si vytvoríte veľmi jednoducho a platnú e-mailovú adresu. Napriek tomu, že Skrill nie je ešte až taký rozšírený, sa Skrill nachádza v lepšom percente online kasín. Napríklad Paypal ponúka 25 mien na vklad a výber vašich peňazí, zatiaľ čo Skrill zaručuje, že môžete prijímať a platiť peniaze v 41 menách. To nie je jediný dôvod, prečo je Skrill jednou z lepších platobných služieb. Váš účet Skrill je pre osobné použitie zadarmo, pokiaľ sa prihlásite alebo uskutočníte transakciu najmenej každých 12 mesiacov. V súčasnosti spoločnosť Skrill ponúka svoje služby v 131 krajinách, závislostiach a teritóriách. Výber v Skrill trvá do 24 hodín. Všetky výbery najskôr schváli interný kontrolný tím, čo trvá približne až tri pracovné dni. Po spracovaní vášho výberu bude trvať 24 hodín, kým sa prostriedky zobrazia na vašom účte Skrill.